tu jesteś: Start » Import » Reichmann » Doskonał‚a jakość szlifowania

Doskonał‚a jakość szlifowania

Twórz i powiększaj grupę klientów rozentuzjazmowanych perfekcyjnie przygotowanymi nartami i snowboardami na wszystkie warunki śnieżne i pogodowe. Optymalne własności jezdne i skrętne nart oraz dobre trzymanie krawędzi zapewniają „przywiązanie” klientów do serwisu i korzystną reklamę "szeptaną". Serwisowanie nart jest obecnie coraz ważniejsze. Nie istotne, czy chodzi o własne narty klienta, czy też o narty z wypożyczalni - tylko najlepszy serwis jest właściwy dla Twojego klienta. Dzięki niemal 100 latom badań i doświadczeń zapewniamy profesjonalny tuning ślizgu i krawędzi w korzystnej cenie.

Firma Reichmann jest oficjalnym dostawcą sprzętu
dla niemieckiej kadry narodowej w snowboardzie

Nasza rada: Każdy serwis narciarski i każde urządzenie jest inne. Wykorzystaj nasze doświadczenie i pytaj o indywidualne porady z zakresu technologii, logistyki i finansowania. Porady są kluczem do znalezienia najlepszego sposobu zaspokojenia Twoich potrzeb. Z przyjemnością pomożemy Ci wykorzystując całą naszą wiedzę i doświadczenie. Reichmann i Windsport polecają całościowe umowy serwisowe: 365 dni w roku hotline z pomocą techniczną, reakcja technika i uruchomienie maszyn w ciągu 24 godzin, coroczna kontrola urządzeń przez naszego pracownika zapewni utrzymanie funkcjonalności i wartości maszyn na najwyższym poziomie.

Zapytaj o naszą umowę serwisową e-mailem: Więcej informacji o indywidualnym serwisowaniu maszyn i umowach serwisowych uzyskasz pod numerem (0)12 267 79 60.