tu jesteś: Start » Import » Reichmann » PROFI S200/S350

PROFI S200/S350

Najdoskonalsza usługa serwisowa: tuning ślizgu przy użyciu kamienia (ściernicy).
Zapewnia perfekcyjne przygotowanie powierzchni ślizgu bez ograniczeń: struktury zawodnicze i amatorskie; dla nart zjazdowych, biegowych, skokowych i snowboardów; na każdy rodzaj śniegu i na różne warunki pogodowe. Używając tych maszyn zapewniasz swoim klientom najwyższą jakość, którą potwierdzają tytuły zdobyte podczas mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich w kategorii snowboardów i nart.
Te maszyny zapewniają tuning nart na najwyższym sportowym poziomie dzięki stosowaniu „technologii z przyszłości” już dziś !


Szlifierki z kamieniem do tuningu ślizgu PROFI S200 i PROFI S350
Klimat zmienia się w coraz szybszym tempie. Z tego powodu coraz częściej jeździmy na sztucznym śniegu. Jego szczególne właściwości wymagają specjalnego przygotowania struktury ślizgu w celu uzyskania najlepszych własności jezdnych i skrętnych. Z nowymi szlifierkami Reichmanna z serii PROFI możesz być pewny, że będziesz w stanie sprostać nadchodzącym wyzwaniom. Zapewnisz swoim klientom satysfakcję serwisowania przez najbliższe lata. Potwierdzona jakość maszyn "Made in Germany" w połączeniu z wygodną i intuicyjną obsługą sprawią, że zapewnisz swoim klientom unikatową jakość tuningu ślizgu wywołując ich entuzjazm. A rozentuzjazmowany klient to najlepszy klient!
Imponująca prędkość serwisowania w połączeniu z niewielkimi kosztami skutkują wysoką rentownością i krótkim czasem amortyzacji.


Właściwości szlifierek PROFI S200 i PROFI S350:

 • sterowanie przy użyciu zaawansowanego technologicznie, wielojęzycznego ekranu dotykowego to łatwa i wygodna zmiana parametrów pracy.
 • PSP (Profesjonalny Pakiet Struktur) to kluczowy element naszych nowych maszyn do tuningu ślizgów. Opiera się na nowym, otwartym modyfikowaniu programu kontrolującego parametry pracy urządzenia: siła docisku, prędkość szlifowania i prędkość obtaczania kamienia. Dowolnie zmienne parametry pracy w połączeniu ze zmiennymi ustawieniami noża diamentowego dają nieograniczone możliwości tworzenia struktur ślizgu. Fabrycznie zaprogramowane 40 standardowych struktur, jak również możliwość programowania dowolnych struktur (nawet zawodniczych) dla nart zjazdowych, biegowych, skokowych i snowboardów, umożliwia nacięcie najlepszej struktury na każde warunki śnieżne.
 • optymalne współgranie dowolnie zmiennej siły docisku (od 0 do 50 kG) w dowolnie wybieranych strefach docisku i dynamiczne sterowanie siłą docisku w okolicy wiązania zapewniają równomierny rozkład docisku wzdłuż całej narty. To zapewnia doskonałą precyzję szlifowania na każdym centymetrze kwadratowym narty lub deski.
 • zastosowana w PROFI S350 wieloczęściowa, dzielona rolka posuwu z pneumatycznym siłownikiem umożliwia dostosowanie siły docisku do ślizgów wypukłych i wklęsłych występujących często w snowboardach
 • natrysk chłodziwa pod dużym ciśnieniem zapewnia dobre chłodzenie w trakcie szlifowania i dokładne czyszczenie powierzchni kamienia (otwiera jego strukturę)
 • dowolnie wybierane cykle obtaczania kamienia i chłodzenie noża diamentowego znakomicie wydłużają jego żywotność oraz czas pomiędzy przeglądami
 • na kamieniu mogą być nacinane dwie różne struktury: dla nart zjazdowych (PROFI S350) lub biegowych (PROFI S200). To zapewnia dużą elastyczność w doborze struktur i dużą szybkość tuningu ślizgu przy minimalnym zużyciu urządzenia i niskich kosztach pracy.
 • kamień o szerokości nie mniejszej niż 200 mm zapewnia doskonałe warunki tuningu ślizgu dla wszystkich rodzajów nart
 • prędkość posuwu aż do 30 m/min zapewnia maksymalną wydajność gwarantującą efektywność ekonomiczną.
 • system szlifowania "na mokro" zawiera zbiornik chłodziwa ze wskaźnikiem poziomu cieczy i specjalny wąż umożliwiający dokładne mycie urządzenia i łatwe usuwanie odpadków po szlifowaniu
 • szlifierki PROFI S200 i PROFI S350 są idealnymi urządzeniami dla małych i średnich serwisów narciarskich oraz stanowią wspaniałe uzupełnienie szlifierek taśmowych do snowboardów PROFI B350


Korzyści dla serwisanta:

 • szybka i wygodna praca, prosta i intuicyjna obsługa
 • wysoka wydajność dzięki zoptymalizowanemu procesowi szlifowania
 • wysoka rentowność i szybka amortyzacja dzięki dużej wydajności i małym nakładom na robociznę i materiały eksploatacyjne
 • możliwość przygotowania nart na każde warunki śnieżne i pogodowe
 • najwyższa jakość serwisowania gwarantuje utrzymanie Twojego warsztatu w czołówce serwisów


Korzyści dla klienta serwisu:

 • wspaniałe własności jezdne i skrętne dla wszelkich rodzajów nart
 • dzięki prawidłowemu serwisowaniu nart i snowboardów utrzymywana jest ich wysoka wartość użytkowa
 • precyzyjne dopasowanie sprzętu narciarskiego do warunków śnieżnych i pogodowych to niczym nie zakłócona radość narciarza