Automatyczna szlifierka ślizgów nart i snowboardów SLOPE MASTER S

To prawdopodobnie najmniejsza automatyczna szlifierka ślizgów nart i snowboardów. Kamień szlifierski o szerokości 350 mm pozwala na zastosowanie 2 stref: szlifu wstępnego (wyrównującego ślizg) i szlifu strukturalnego, co przyspiesza proces serwisowania nart zjazdowych. Przy serwisowaniu nart biegowych możliwe jest nacięcie na kamieniu nawet 3 stref szlifu: wstępnego, podstawowego i strukturalnego. Szlifierka posiada duży dotykowy panel sterujący pracujący w trybie „ciemnego tła”, co gwarantuje doskonałą czytelność w warunkach pracy serwisowej. W panelu sterującym zainstalowany jest nowy symulator struktur Patrich, pozwalający na tworzenie nowych, własnych  struktur i ich wizualizację.

Wielką zaletą szlifierki SLOPE MASTER S jest możliwość serwisowania nart i desek snowboardowych różnych typów i to bez stosowania kaset przykrywających zamontowane wiązania – a więc łatwiej i szybciej niż w innych maszynach. Nie ma ograniczeń długości nart – mogą być serwisowane nawet narty skokowe !

Montaż i uruchomienie szlifierki SLOPE MASTER S jest bardzo łatwe i ogranicza się do wyładunku i wwiezienia maszyny do warsztatu przy pomocy wózka paletowego, a następnie wypoziomowania oraz podłączenie do elektrycznego gniazda zasilającego.

Istnieje możliwość łatwego połączenia szlifierki ślizgów SLOPE MASTER S ze szlifierką krawędzi DTS-U II RACE w jedną maszynę: automat szlifierski SLOPE MASTER SK.

Dane techniczne:

SLOPE MASTER S                       

Wymiary: (L x W x H) mm 3575 x 1120 x 1500 

Masa kg: 930 

Zasilanie i moc:   400 V;    4,6 kW 

SLOPE MASTER SK

Wymiary (L x W xW) mm  5010 x 1120 x 1500

Masa kg: 1700

Zasilanie i moc: 400 V;    8,2 kW

KONTAKT

Sklep rowerowy | Sklep narciarski | Serwis narciarski | Bootfitting - dopasowanie butów narciarskich | 
Sklep rowerowy | Serwis rowerowy | Bike fitting
Facebook