Buty kolarskie Northwave Extreme Pro

Buty kolarskie Northwave Extreme Pro. Limitowana edycja w barwach grupy kolarskiej Astana Pro Team już dostępna w naszym sklepie przy Zakopiańskiej 56a!

Northwave Extreme Pro – doskonały transfer mocy

Oferowane w nowym kolorze, inspirowanym barwami zespołu Astana buty Extreme PRO są najbardziej sztywnymi butami w katalogu Northwave. Opracowane w celu zmaksymalizowania wydajności każdego nacisku na pedały. 

Dzięki doskonałemu połączeniu – cholewki z opatentowaną  konstrukcją XFrame 2® oraz podeszwy, wykonanej w 100% z jednokierunkowego włókna węglowego w systemie PowerShape Carbon 15 buty Extreme Pro zapewniają 100% transfer mocy kolarza na pedały roweru. 

Northwave Extreme Pro – idealne dopasowanie

Podwójne pokrętła SLW2, wyposażone w niezwykle mocny sznurek Dynema pozwalają w łatwy sposób różnicować dopasowanie pomiędzy górną częścią podbicia a palcami. Komfort termiczny zapewnia natomiast skuteczna wentylacja, świetnie działająca dzięki dwóm wlotom powietrza z przodu i gęstemu splotowi mikro otworów po bokach buta.

Masa jednego buta w rozmiarze 42 to 260 gramów. 

Buty Northwave Extreme Pro to doskonała propozycja dla wszystkim kolarzy, którym zależy na podniesieniu komfortu i poprawie swoich osiągów podczas startów w zawodach, jak i codziennej jazdy na rowerze szosowym.

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.