100% SKUTECZNOŚCI, 100% KOMFORTU, 100% OSIĄGÓW

Liquid Fit to technologia mająca na celu zwiększenie precyzji dopasowania butów narciarskich. Polega ona na wstrzyknięciu plastycznego materiału w najbardziej newralgiczne miejsca, a więc okolice kostki i pięty. Zastosowana tu substancja parafinowa ma gęstość zapewniającą perfekcyjne wypełnienie pustych przestrzeni w krytycznych miejscach. Dzięki użyciu specjalnego zestawu urządzeń aplikowana jest odpowiednia ilość materiału, gwarantująca najlepsze dopasowanie i komfort.

01
Proces dopasowania butów narciarskich rozpoczyna się od wprowadzenia 4 rurek iniekcyjnych w specjalne miejsca w bucie wewnętrznym.

 

02
But narciarski należy założyć i zapiąć
wszystkie klamry na pierwszy ząbek.

03
Materiał Liquid Fit zostaje umieszczony
w pistolecie wtryskowym i rozpoczyna się proces wlewu materiału. Podczas tego kroku należy pochylać nogę w przód i w tył.

 

04
Po zakończeniu procesu należy przyjąć
i pozostać w pozycji narciarskiej przez
1 minutę. Buty są gotowe do jazdy!

LIQUID FIT

NAJNOWSZY, REWOLUCYJNY SYSTEM DOPASOWANIA BUTÓW NARCIARSKICH ZAPEWNIAJĄCY NIESPOTYKANY KOMFORT I NAJWYŻSZE OSIĄGI.

Buty narciarskie HEAD z technologią LIQUID FIT dostępne w ofercie naszego slklepu:

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.