Szlifierka Profi 4

Nowa szlifierka zespolona PROFI 4 pozwala na realizację wszystkich operacji technologicznych występujących w prawidłowym procesie serwisowania nart i desek snowboardowych:
– szlif wstępny ślizgu taśmą ścierną 350 mm z uniesieniem (podwieszeniem) krawędzi dolnych,
– szlify ślizgu kamieniem 350 mm: gładki i strukturalny (w przypadku serwisowania nart jest możliwość nacięcia 2 różnych struktur na kamieniu obok siebie, co zapewnia oszczędność czasu i materiałów eksploatacyjnych)
– szlifowanie krawędzi bocznych taśma ścierną w zakresie 87°- 90° (opcja).
Szlifierkę można ustawić bezpośrednio przy ścianie, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu serwisu. Pneumatyczne podnoszenie rolki posuwu czyni pracę serwisanta łatwą, a precyzyjnie regulowany pneumatyczny docisk rolki posuwu do taśmy i kamienia zapewnia prawidłowe rezultaty szlifowania. Aluminiowa rolka posuwu jest podzielona na 3 części, aby kompensować wypukłe i wklęsłe deski snowboardowe. Ramię docisku łatwo przestawia się znad kamienia nad taśmę i z powrotem za naciśnięciem 1 przycisku. Duży 8” ekran dotykowy ułatwia intuicyjną obsługę, a komputer „pokładowy” zachowuje parametry licznych struktur: fabrycznych i nowych, zmodyfikowanych przez użytkownika.

„All In one” – wszystkie funkcje serwisowe w 1 maszynie.
Dane techniczne:
Wymiary (L x W x H) mm –

bez przystawki 2080 x 880 x 1405
Zasilanie i moc 400 V, 50 Hz; 3,0 kW

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.