Mikołajkowy prezent na ostatnią chwilę? Pomożemy!

 

Brak czasu doskwiera wszystkim. Wszystko jednak wskazuje na to, że w tym roku na zakup prezentów mikołajkowych będziemy mieć o jeden dzień więcej. Jeżeli 6 grudnia zostanie uchwalony jako niedziela handlowa obydwa nasze sklepu będą dla Was otwarte od 10 do 15!

Jeśli wciąż szukacie pomysłu na najlepszy prezent dla narciarza / narciarki, rowerzysty / rowerzystki  w każdym wieku i stopniu zaawansowania serdecznie zapraszamy do naszych sklepów!

W sklepie narciarskim przy Zakopiańskiej 56a znajdziecie wszystko, co niezbędne każdemu miłośnikowi i miłośniczce białego szaleństwa na dwóch deskach. Narty i buty narciarskie najlepszych marek, takich jak Atomic, Salomon, Head, Nordica, Volkl, Rossignol, Lange, Dalbello i Tecnica. Najwyższej klasy odzież funkcyjną o doskonałych właściwościach technicznych i unikalnym designie marek Descente, Spider, Rossignol, Newland, X-Bionic, CMP, Schoffel i LEGO. Kaski i gogle narciarskie, rękawice, kije i cieszące się niesamowitą popularnością elenty grzewcze, takie jak grzane kamizelki, grzane skarpety narciarskie, grzane rękawice, suszarki do butów i wiele, wiele więcej. 

Sklep rowerowy przy Stoczniowców 9 to miejsce, gdzie przez cały rok znajdziecie wszystko, co potrzebne każdemu miłośnikowi dwóch kółek. W tym szczególnym czasie obdarowywania się prezentami znajdziecie mnóstwo pomysłów na prezent dla rowerzysty. Oprócz wyjątkowych rowerów SCOTT, dostępnych w niemal każdej wersji i wszystkich rozmiarach znajdziecie u nas również wszystko, co do jazdy na tych rowerach niezbędne. Kaski rowerowe, odzież na rower na każdą pogodę i porę roku, buty rowerowe oraz wszelkie akcesoria.

Serdecznie zapraszamy!

Facebook