Do każdego roweru szosowego bike fitting w cenie!

 

Na rowerze jak w życiu – trzeba umieć się ustawić. Problem w tym, że wielu kolarzy, ciągle nie przywiązuje należycie dużej uwagi do uzyskania właściwej pozycji na rowerze. W konsekwencji po pierwszej dłużej przejażdżce dopada ich ból bioder, pleców, barków, szyi i nadgarstków. Treningi lub wycieczki szosowe są zazwyczaj najbardziej czasochłonne (w stosunku do odbywanych na innych typach rowerów). Na rowerach szosowych niemal cały czas spędzamy także w jednej pozycji. By mógł on być możliwie maksymalnie komfortowy niezbędne jest wykonanie profesjonalnego bike fittingu!

Teraz do każdego roweru szosowego zakupionego w jednym z naszych sklepów bike fitting na poziomie Advanced masz w cenie. Po prostu. Wystarczy umówić się na wizytę i wyznaczonym dniu przedstawić dowód zakupu roweru. 

Usługę bike fittingu realizujemy w sklepie przy Zakopiańskiej 56a, mapa dojazdu TUTAJ.

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.