Opony rowerowe MAXXIS już dostępne w naszym sklepie przy Zakopiańskiej 56a!

 

Odpowiednia przyczepność na górskich szlakach to jeden z kluczowych elementów udanych wypraw rowerowych i możliwości zajęcia wysokich lokat podczas zawodów. Opony rowerowe MAXXIS to z jednej strony gwarancja nieprzeciętnej jakości, z drugiej szeroki wachlarz możliwości wyboru, dostosowany do potrzeb każdego miłośnika rowerów górskich.

W naszym sklepie rowerowym przy Zakopiańskiej 56a znajdziecie nieprzeciętnie duży wybór opon tajwańskiego producenta, które dzięki doskonałej jakości stały się jednymi z najchętniej wybieranych zarówno przez czołowych zawodników Pucharu Świata, jak i miłośników codziennej, ambitnej rekreacji.

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.