Przetestuj narty i zapłać mniej za ich zakup!

 

Myślisz o zmianie nart, ale nie wiesz, na które się zdecydować? Uważasz, że Twoje narty są jeszcze całkiem dobre, ale może warto by sprawdzić czy nie trafią Ci się lepsze? A może po prostu chcesz pojeździć na nartach z najnowszej kolekcji?

Teraz jest to wszystko możliwe!

Przetestuj u nas narty HEAD z kolekcji 2019-2020 i zapłać mniej za ich zakup!

Zasady działania promocji są bardzo proste. W naszym sklepie narciarskim przy Zakopiańskiej 56a lub pod tym linkiem → https://windsport.pl/sklep-narciarski/narciarskie-centrum-testowe/ znajdziesz pełną listę nart testowych HEAD 2019-20.
Narty możesz wypożyczyć na 1, 2 lub 3 dni na zasadach przestawionych w regulaminie naszego Centrum Testowego.

Jeśli w ciągu 30 dni zdecydujesz się na zakup testowanego przez siebie modelu nart równowartość kwoty wypożyczenia odejmiemy od ceny Twoich nowych nart HEAD

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.