Przygotuj się z nami do Tour de Pologne! Kup swój nowy rower szosowy o  minimum 15% taniej!

 

Najsłynniejszy wyścig szosowy dla miłośników kolarstwa startuje dokładnie za miesiąc. Z tej okazji dla wszystkich pasjonatów rowerów z popularnym “barankiem” przygotowaliśmy specjalną ofertę!


Od teraz WSZYSTKIE rowery szosowe z kolekcji 2019 kupicie u nas aż o 15% taniej, a szosy z poprzednich sezonów taniej o 25% lub więcej

To nie wszystko. Do każdego roweru szosowego zakupionego u nas w tym roku możecie skorzystać z usługi BIKE-FITTINGu już za 1 zł*!

*warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny bike-fittingu jest wyrażenie zgody na publikację swojego zdjęcia w mediach społecznościowych (facebook, instagram) firmy Windsport 

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.