FOIL

ADDICT RC

ADDICT

SPEEDSTER

CONTESSA

Odkryj kolekcję niesamowitych rowerów szosowych SCOTT i Cube 2021!

Całkowicie nowy, super lekki sportowy SCOTT Addict RC, o absolutnie czystej konstrukcji z wewnętrznym prowadzeniem wszystkich linek, stworzony do pokonywania najdłuższych i najbardziej wymagających tras. 
Niesamowicie komfortowy, niezmiennie lekki, absolutnie wszechstronny SCOTT Addict stworzony dla kolarzy nie znoszących kompromisów i uwielbiających dać się ponieść w nieznane.
Niezawodny SCOTT Speedster łączący niksą cenę i wysoką jakość. Rower szosowy stworzony dla miłośników turystyki, którzy tak samo lubią długie podjazdy, szybkie zjazdy i niekończące się proste.
Niepokorny SCOTT Metrix to rower rower, dla tych, którzy cenią niezależność, lubią prędkość i zawsze oczekują tego, co najlepsze. Pełnoprawna szosówka z prostą kierownicą, dzięki czemu Metrix idealnie odnajduje się w mieście, gdzie każda sekunda ma znaczenie. 
SCOTT Contessa Speedster to linia lekkich, wszechstronnych, wyposażonych w najwyższej klasy komponenty rowerów stworzona dla płci pięknej. Dostosowane do kobiecej anatomii komponenty pozwolą czuć się na nich komfortowo wszystkim paniom.

Facebook