Rowery turystyczne SCOTT Sub Cross 2019

                                                                                                  

SCOTT Sub Cross to linia rowerów stworzona dla osób ceniących wszechstronność, niezależność i niezawodność. Przystosowane do długich wypraw po asfaltowych drogach, wyruszenia naprzeciw przygodzie na szutrowych ścieżkach, podróżowania w nieznane po leśnych szlakach. Rowery crossowe Sub Cross (serii 10, 20, 30 i 40) stworzone zostały w wersji damskiej i męskiej, tak aby każda z użytkujących je osób mogła poczuć jeszcze większy komfort jazdy na rowerze.

Lekka, aluminiowa rama wyposażona w amortyzator wyposażony w możliwość zablokowania skoku. 28 calowe koła z bardzo wszechstronnymi oponami. Wysokiej klasy osprzęt Shimano i mocne hamulce tarczowe tworzą doskonale współgrającą całość, gotową by wyruszyć tam, gdzie tylko zechcesz!

                                         

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.