sklep narciarski  centrum testowe i wypożyczalni nart windsport

Centrum testowe i wypożyczalnia nart Windsport

 

Myślisz o zakupie nowych nart, ale nie wiesz, który model będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? A może na stoku spędzasz tylko kilka dni w sezonie?

W jednym i drugim przypadku mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – Centrum Testowe i wypożyczalnia nart Windsport. W naszej ofercie dostępne są narty najbardziej uznanych producentów: Head, Atomic, Salomon, SCOTT i Voelkl.

sprawdź najnowsze promocje!

Sezon narciarski 2019-2020 powoli się rozkręca. To zdecydowanie najlepszy moment na to, by w odpowiednio sie do niego przygotować! Co powiecie na kilka rewelacyjnych promocji na dobry początek zimy?

Darmowy test nart? A może darmowy serwis? Nie wiesz na co się zdecydować? Skożystaj z obydwu tych promocji! O co chodzi? Sprawdź! 

Narty dostępne w naszym centrum testowym i wypożyczalni:

Producent

Model

Długość

Rocznik

HeadSupershape i.Magnum163 | 1702020
Supershape i.Rally163 | 1702020
Supershape i.Speed1702020
Worldcup Rebels i.SL RD1652020
Worldcup Rebels i.SL1652020
Super Joy1532020
V-Shape V81702020
Worldcup Rebels i.GS RD Team145 | 152 | 159 | 166 | 1732020
Worldcup Rebels i.SL RD Team138 | 144 | 1502020
Worldcup Rebels i.GS RD Pro (FIS)181 | 1862020
Prestige1702020
i.Rally1632019
Prestige1702019
i.Magnum163 | 1702019
i.GS RD (FIS)1862019
i.Rally1632018
i.SL1652018
i.Race1702018
i.Magnum163 | 1702018
i.Speed1702018
AtomicRedster G9 (FIS)176 | 173 | 1662020
Redster S9 (FIS)1522020
Redster G9 RS1832020
Redster G71822020
Redster S71632020
Redster S9 157 | 1652020
Redster X91812020
Redster X7 WB1682020
Rush SL1652020
Vantage 821742020
Vantage 79C1792020
Vantage WMN 79C1612020
J9 RS (FIS JR)120 | 1402020
Redster G9 159 | 1382019
Redster S9165 | 1592019
Redster S71562019
Redster DZ SL165 | 1592018
Redster XT1752018
Race SL1652018
Cloud 121542018
SalomonS/RACE GS (FIS) 188 | 166 | 1592020
S/RACE GS PRO (FIS JR)183 | 180 | 176 | 173 | 152 | 145 | 138 | 1312020
S/RACE SL PRO165 | 157 | 131 2020
S/RACE GS Rush1752020
S/RACE SL Rush1652020
S/MAX 101652020
S/MAX 121652020
S/MAX Blast1702020
S/MAX Blast WMN1552020
S/Force 111702020
S/Force Bold1772020
X MAX 101622018
X MAX 121652018
W PRO1552018
Constelation Astra1612018
SCOTTSUPERGUIDE 951782020
SUPERGUIDE 881682020
SPEEDGUIDE 951732020
SPEEDGUIDE 801702020
SUV1752020
SRV1772018
VoelklDEACON 761762020
DEACON 741682020
RACETIGER SL1652020
RACETIGER GS1802020
CODE S PRO1732018

 

Cennik centrum testowego i wypożyczalni nart Windsport:

 

Ilość dni

1

2

3

4

5

6

7

Weekend*

Kolekcja 2020

70

140

210

280

340

400

400

150

Narty FIS 2020

90

180

270

360

440

520

520

200

Poprzednie kolekcje

50

100

150

200

240

280

280

110


*od piątku od 15:00 do poniedziałku do 12:00

 

Warunkiem wypożyczenia lub przeprowadzania testu nart jest akceptacja przez Wypożyczającego wszystkich punktów poniższego regulaminu. Prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią.

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.