sklep narciarski  narty 21/22  narty atomic   REDSTER G9 REVO S + X 12 GW

REDSTER G9 REVO S + X 12 GW

 

Atomic Redster G9 Revo S to narty w prostej lini wywodzące się z Pucharu Świata. Jeśli lubisz szybką, dynamiczną jazdę, masz sportowe zacięcie i doświadczenie Redster G9 Revo S został stworzony właśnie dla Ciebie. 

Wyścigowe dziedzictwo nart Atomic Redster G9 Revo S przebija się w każdym dużym, zamaszystym zakręcie. Dzięki zastosowaniu nowej technologii Revoshock narty Redster G9 Revo S zapewniają niesamowitą stabilność (nawet na porannych, oblodzonych trasach) przy większej prędkości i duże przyspieszenia w zakrętach. Konstrukcja ścian bocznych Ultrawall łączy moc Sidewalli i wytrzymałość Dura Cap. Dwuwarstwowy laminat Titanium Powered, współpracujący z rdzeniem Redster G9 Revo S Power Woodcore pozwala na zachowanie sztywności skrętnej i zapewnia doskonałe trzymanie krawędzi przy skrętach. Nie musisz ścigać się w Pucharze Świata, aby doświadczyć osiągów dostępnych dla najlepszych zawodników. Gdy wepniesz się w Redster G9 Revo S poczujesz się jak oni!

Wiązania narciarskie Atomic X 12 GW

Wiązania narciarskie Atomic X 12 GW to propozycja idealna dla osób oczekujących wyścigowych osiągów, ale i kompatybilności zarówno z butami o normie alpejskiej, jak i butami GripWalk. X 12 GW wyposażono w Full Flex, utrzymujący naturalną linię zgięcia narty pod wiązaniem. Zapewnia on jednocześnie stałą wartości uwalniania mocy podczas skrętu. 

Reasumując. Narty Atomic Redster G9 Revo S w połączeniu z wiązaniami Atomic X 12 GW to zestaw oferujący najlepsze przenoszenie mocy, pełną kontrolę i fantastyczną prędkość!

Cena: 4399 zł

zobacz także:

Facebook