sklep narciarski  narty 21/22  narty atomic   REDSTER X9 WB REVO S + X 12 GW

Narty Atomic Redster X9 WB Revo S posiadają wszelkie atuty nart doskonale radzących sobie w zakrętach o małym i dużym promieniu. Szersza platforma zapewnia im natomiast znacznie większą wszechstronność dla zmiennych warunków na stoku.

REDSTER X9 WB REVO S + X 12 GW

Atomic Redster X9 WB Revo S fantastycznie radzą sobie ze sztruksem, nawet wówczas gdy warunki na stoku znacznie się zmieniają. Redster X9 WB Revo S są nartami o szerokim korpusie. Są szersze pod stopami o 10 mm od standardowych Redster X9S, które to już z łatwością pokonują muldy. System Multi Radius Sidecut daje narciarzom możliwość wykonywania szybkich carvingów o małym promieniu lub rozciągania ich do szybkich skrętów o dużym promieniu. Revoshock pochłania wstrząsy i drgania, przenosząc ​energię na krawędź nart, tworząc dynamiczne przyspieszenia na każdym zakręcie. Podwójna warstwa laminatu Titanium Powered sprawia, że ​​narty są mocne i wszechstronne. Konstrukcja Duracap zapewnia doskonałą trwałość i przenoszenie mocy, podczas gdy rdzeń Power Woodcore zapewnia stabilny flex, sprawiający, że jazda od otwarcia do zamknięcia stoku jest absolutną przyjemnością. 

Wiązania narciarskie Atomic X 12 GW

Wiązania narciarskie Atomic X 12 GW są idealną opcją jeśli szukasz wyścigowych osiągów kompatybilnych zarówno z butami o normie alpejskiej, jak i butami z podeszwą GripWalk. X 12 wyposażone jest w Full Flex utrzymujący naturalną linię zgięcia narty pod wiązaniem, jednocześnie zapewniając stałą wartości uwalniania mocy w trakcie skrętu. Najlepsze przenoszenie mocy, pełna kontrola i prędkość – wszystko to bez kłopotliwych narzędzi!

Cena: 4399 zł

zobacz także:

Facebook