sklep narciarski  narty 20-21  narty atomic

NARTY ATOMIC 2021

Atomic REDSTER S9 + X 12 GW Red

3899,00 zł

Atomic REDSTER X7 WB GREEN F12 GW

2999,00 zł

Atomic VANTAGE 82 TI F12GW

2999,00 zł

Atomic VANTAGE 79 TI F12GW

2599,00 zł

Atomic BACKLAND 85 SKIN 85

1949,00 zł

Atomic CLOUD 12 X12 GW

2999,00 zł

Atomic CLOUD 9 M10 GW

2099,00 zł

Atomic CLOUD 8 M10 GW

1749,00 zł

Nowa kolekcja – narty atomic 2021. Świeża propozycja austriackiego producenta na zimę 2020/2021. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. narty zjazdowe męskie i damskie, dostosowane do potrzeb i umiejętności wszystkich narciarzy – od początkujących po najlepszych zawodników startujących w Pucharze Świata.

Seria Redster podnosi prędkość i kontrolę nart na wyższy poziom. Dzięki innowacyjnej technologii przeniesionej z Pucharu Świata – Servotec. Działa ona dokładnie jak wspomaganie kierownicy w samochodzie, sprawiając, że kierowanie nartami jest łatwiejsze, a narty są bardziej zwrotne w skrętach. Przy dużej prędkości, zwłaszcza na prostych, narta jest stabilniejsza i pewniejsza. Linia Redster posiada również sprawdzoną przez sportowców z cyklu Pucharu Świata technologię Ultra Titanium Powered – podwójnie klejony laminat nad i pod rdzeniem, biegnący od ściany bocznej do ściany bocznej, zapewniając stabilność, sztywność skrętną i przyczepność krawędzi.

Redster X to linia wyczynowych narty napędzanych technologią wyścigową Redster – tylko z nastawieniem na nieco bardziej zabawową jazdę po stoku. Oferuje ona idealne połączenie osiągów slalomu giganta i slalomu.

Vantage to najlepiej sprzedająca się seria nart typu all-mountain. Wszechstronne deski do jazdy w każdych warunkach, po trasach wokół ośrodka, do pokonywania puchu i wszystkiego pomiędzy. Każda narta z serii Vantage ma naszą rewolucyjną konstrukcję Prolite, dzięki czemu narty są lżejsze i mocniejsze zarazem. Zorientowane na jazdę po przygotowanych stokach narty Vantage 75 C do 82 TI sprzedawane są w zestawie z wiązaniami. Szersze Vantage 86 C do 107 TI pozwalają na ich dobór w zależności od upodobań.

Jeżeli potrzebujesz lekkich, wszechstronnych nart skiturowych to Atomic Backland 85 są strzałem w dziesiątkę! Wyjątkowo lekki rdzeń drewniany Ultra Light Woodcore sprawia, że podchodzenie jest łatwiejsze. Technologia Carbon Backbone, biegnąca wzdłuż nart jak kręgosłup, zapewniającą wyjątkową zwinność i stabilną przyczepność krawędzi podczas zjazdu. Narty zostały specjalnie ukształtowane pod stopą, aby umożliwić łatwiejsze poruszanie się podczas wspinaczki. Profil All Mountain Rocker i HRZN Tech na dziobach pozwalają nartom unosić się w świeżym śniegu i ciąć pewniejsze linie na nierównościach. Wycięcia na dziobach i piętkach sprawiają, że zakładanie i zdejmowanie naszych wstępnie dopasowanych fok jest bardzo proste.

Cloud to najlepiej sprzedająca się seria nart dla kobiet w portfolio Atomic. Charakteryzuje się najlepszą technologią nart alpejskich, Servotec. To wszystko w połączeniu z eleganckim czarno-białym designem i skórzaną, perforowaną górną powłoką nart. Cloud to narty do szybkiego ślizgania się po stoku i wykonywania zwinnych skrętów z gracją i precyzją.

KONTAKT

Sklep rowerowy | Sklep narciarski | Serwis narciarski | Bootfitting - dopasowanie butów narciarskich | 
Sklep rowerowy | Serwis rowerowy | Bike fitting
Facebook