NARTY HEAD 2021

Head WC Rebels e-SL SW RP EVO 14 wh-bk

Head WC Rebels e-Race SW RP EVO 14 bk-yw

Head WC iRace Team SW SLR Pro bk-nyw

Head V-Shape V6 LYT-PR bk-rd

Head Supershape Team SLR Pro wh-yw

Head Supershape SLR Pro wh-nyw

Head Supershape e-Rally SW SF-PR bk-nrd

Head Supershape e-Magnum SW SF-PR bk-nge

Head super Joy SW SLR Joy Pro bk-nyw

Head Joy SLR Pro wh-mi

Head Supershape e-Rally SW SF-PR bk-nrd

Narty Head 2021. Nowa kolekcja już dostępna. Sprawdź naszą propozycję oferty Head na rozpoczynający się sezon narciarski. Najlepsze narty damskie, męskie i dziecięce. Dla narciarzy na każdym poziomie. Co nowego przygotował ten znakomity producent na sezon 2020/2021?

Nowość absolutna, która w naszej opinii jest najistotniejszą, najciekawszą i najbardziej efektowną wśród wszystkich marek, które mieliśmy okazję prezentować Wam już podczas ISPO 2020. 

System Energy Management Circle. Zastosowano go we wszystkich modelach World Cup oraz Super Shape. Główny element tej kosmicznej technologii znajduje się w dokładnie pośrodku narty. Działa na całej długości jako swego rodzaju kondensator, element kumulujący energię powstającą z wibracji narty. O co chodzi? Każda narta, która jedzie z mniejszą lub większą prędkością w mniejszym lub większym stopniu wpada w wibracje.  Podobnym rozwiązaniem, albo raczej pierwowzorem do powstania tej technologii była znana już technologia Intelligence. Główna różnica pomiędzy nią a EMC to zamiana włókien Intelligence na rodzaj specyficznego “pręta” – elementu wypuszczonego z chipa w przód i tył narty, okraszonego karbonem i grafenem. Włókna te hamują powstające wibracje, co w konsekwencji powoduje znacznie płynniejszą jazdę na nartach.

Innowacyjne technologie to nie jedyne nowości, które zawitają do przyszłorocznego portfolio marki HEAD. Kolorystyka, jak co sezon, odświeżona. Najbardziej zauważalna zmiana nastąpiła na pewno w linii “race”. Narty całkowicie “wybielały”, jeszcze bardziej zaznaczając flagowy kolor HEAD’a. Co poza kolorami?

Popularna linia nart JOY poszerza się o 2 pozycje. Pojawią się narty: Real JOY – narta, która jest konstrukcyjnie jak absolut, ale jest węższa, dzięki czemu będzie łatwiejsza podczas skręcania. Zupełnie nową propozycja będzie natomiast narta Power JOY. Konstrukcyjnie zbliżona do Speed JOY, ale nieco cięższa i wyposażona w nową technologię EMC – narta dla pań, które lubią bardziej sportową jazdę w wyższych prędkościach. 

W segmencie nart dedykowanych osobom lubiącym jazdę poza trasą linia KORE poszerza się o nową, węższą wersję – z szerokością 87 pod butem

KONTAKT

Sklep narciarski | Serwis narciarski | Bootfitting - dopasowanie butów narciarskich
Sklep rowerowy | Serwis rowerowy | Bike fitting
Facebook