zaufaj ekspertom w doborze butów narciarskich!

Program Stacja Eksperta od 2017 roku łączący najbardziej specjalistyczne sklepy narciarskie w Polsce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie doboru idealnie dopasowanych butów narciarskich i najlepszego sprzętu narciarskiego mamy zaszczyt w nim uczestniczyć. 

Co to oznacza dla naszych Klientów? Przede wszystkim to, że wybierając nasz sklep możecie mieć państwo absolutną pewność, że dobierzemy dla państwa narty, buty narciarskie, odzież i wszelkie niezbędne akcesoria właściwie dopasowane do państwa potrzeb i umiejętności, a ponadto:

  • uzyskacie doradztwo najlepszych specjalistów w Polsce;
  • sprawdzicie najnowsze światowe technologie SIDAS ułatwiające dobór i dopasowanie butów narciarskich;
  • wykonacie skan stóp przy pomocy innowacyjnego urządzenia FEETBOX® 3D;
  • skorzystacie z najlepszych zniżek i promocji.

Zapraszamy!

Sprawdź najnowsze promocje stacji eksperta!

Darmowe serwisowanie nart!

Tylko teraz kupując dowolne narty Atomic lub Salomon z kolekcji 2019/2020 otrzymasz voucher na zupełnie darmowy serwis swoich nowych nart, z którego będziesz mógł skorzystać aż do 29 lutego 2020 roku.

Aby bezpłatnie przeserwisować swoje narty wystarczy, że w naszym serwisie okażesz paragon i otrzymany voucher.

Promocja “darmowe serwisowanie nart” trwa od 1 do 30 listopada 2019 roku.

Regulamin promocji TUTAJ

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.