Sklep rowerowy → Rowery 2020 → Rowery górskie 2020

GENIUS

CONTESSA

Odkryj kolekcję rowerów górskich SCOTT i Cube 2020!

Rower górski z pełnym zawieszeniem czy klasyczny “sztywniak”? Z ramą karbonową czy aluminiową? O skoku powyżej  100 czy 200 mm? W naszej szerokiej ofercie rowerów górskich na sezon 2020 z całą pewnością znajdziesz ten, którego szukasz.
Jeżeli potrzebujesz ekonomicznego, typowo turystycznego, uniwersalnego roweru na nie wymagające ścieżki SCOTT Aspect będzie dla Ciebie najlepszą opcją. Jeśli szukasz czegoś o bardziej sportowym charakterze i niskiej masie seria SCOTT Scale to grupa, którą koniecznie powinieneś zobaczyć.
Wolisz rower z pełnym zawieszeniem? W takim razie obok serii SCOTT Spark na pewno nie możesz przejść obojętnie! Jeden z najbardziej uznanych ścieżkowców w rowerowym ściecie to propozycja niezmiennie chętnie wybierana zarówno przez najlepszych na świecie zawodników, jak i miłośników niezobowiązującej turystyki rowerowej. 

Jeżeli myślisz o rowerze all mountain, który tak samo dobrze będzie jechał w górę i w dół i będzie miał wystarczająco dużo skoku, żeby wybrać się w najbardziej wymagającą trasę SCOTT Genius to rower dla Ciebie. Jeśli to wciąż za mało nie możesz nie sprawdzić co potrafi nowy SCOTT Ransom. To rower, który nigdy nie ma dość, a jego 170 mm skoku tłumi każdą nierówność.

Dla miłośników ekstremalnych zjazdów mamy propozycję, która zachwyca nawet najbardziej wymagających. Całkowicie NOWY SCOTT Gambler, który został zaprojektowany z myślą o jednym i tylko jednym, czystej, nieskażonej prędkości. Ta maszyna tworzy zupełnie nowy rozdział w DH!

Facebook