Informujemy, iż od 21 marca obydwa nasze sklepy będą działać w trybie ograniczonym. Ze względów bezpieczeństwa podjęliśmy kroki, które wydają się nam właściwe w obecnej sytuacji. Prosimy o wyrozumiałość.

W obydwu naszych sklepach będą pracownicy dyżurni (od poniedziałku do piątku: przy Zakopiańskiej od 10 do 18, przy Stoczniowców od 11 do 19; a w soboty: przy Zakopiańskiej od 10 do 15, przy Stoczniowców od 10 do 15), którzy po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się będą otwierać Państwu drzwi.

W celu umówienia wizyty, zapytań związanych z dostępnością sprzętu lub uzyskania informacji o naszym asortymencie bardzo prosimy o kontakt pod numer telefonu: 697 907 875 (sklep przy Zakopiańskiej) 887 866 867 (sklep przy Stoczniowców) lub 508 825 024 (ogólny).

Sprzedaż rowerów i akcesoriów oraz przyjmowanie sprzętu do serwisu i wydawanie go po wykonaniu usługi będą odbywały się przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności, zalecanych przez Główny Inspektorat Sanitarny:

– od soboty, 21 marca, do odwołania będziemy dbać o to, aby w sklepie nie przebywały więcej niż dwie osoby (oprócz pracowników sklepów);

– przy wejściu do sklepu znajduje się płyn dezynfekujący ręce oraz jednorazowe rękawiczki;

– prosimy o zachowywanie zalecanej odległości 1,5 metra od drugiej osoby oraz korzystanie z kart płatniczych.

Życzymy wszystkim zdrowia w tym trudnym okresie!

Facebook