Wyprawy rowerowe z Windsportem

Chodź z nami na rower! 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rowerów do wzięcia udziału w naszym nowym cyklu wypraw rowerowych z Windsportem. 

Na dobry początek mamy dla Was 2 stałe propozycje → szosowe poniedziałki i czwartkowe MTB

Na poniedziałkową szosę ruszamy o 17:00, a na czwartkowe MTB o 17:30 z naszego sklepu przy Zakopiańskiej 56a i jedziemy na spokojnym tempem we wcześniej określonym kierunku.
Tempo  dopasowujemy do poziomu grupy. Czas jazdy to około 2-2,5 godz. 

Podczas każdej z naszych wypraw rowerowych będziecie mogli sprawdzić również możliwości najnowszych rowerów SCOTT. W poniedziałki rowery szosowe SCOTT Foil 20 Disc (rozmiary: M, L, XL), w czwartki rowery górskie SCOTT Genius 730 (M) i 930 (L). Zapisy na konkretne modele rowerów prowadzimy na naszym Facebooku, gdzie też odsyłamy po wszelkie bieżące informacje dotyczące przejażdżek.

Każda z grup prowadzona jest przez pracowników sklepu – pasjonatów kolarstwa z dużym lub bardzo dużym doświadczeniem w swojej rowerowej bajce 😉
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.