sklep narciarski  buty narciarskie 21/22  buty atomic   HAWX ULTRA XTD 130 CT GW

       

 Cena: 2999 zł

HAWX ULTRA XTD 130 CT GW

 

Najwyższy model w serii Hawx – Atomic Hawx Ultra XTD 130 CT GW to uniwersalny but narciarski dla wąskich stóp zacierający granicę między all-mountain a freeride touringiem.

Jak wszechstronne mogą być buty narciarskie? Poznając model Atomic Hawx Ultra XTD 130 CT GW z całą stanowczością można powiedzieć, że BARDZO! To buty narciarskie przeznaczone tak samo do narciarstwa all mountain, jak i freeride touringu. Posiadają konstrukcję Prolite z dodatkowym wzmocnieniem we wszystkich wymagających tego miejscach. 

Atomic Hawx Ultra XTD 130 CT GW  w żadnym razie nie jest kompromisowym butem. Zapewnia fenomenalne wrażenia z jazdy na nartach i niesamowitą transmisję mocy. Dzięki zastosowaniu mechanizmu Free / Lock 2.0 ski-to-walk i Frictionless Pivot łączy możliwości all-mountain Hawx z naturalnym ruchem Backland. Rozwiązanie Complete Tech zapewnia inserty zarówno w palcach, jak i pięcie, aby zmaksymalizować kompatybilność z wiązaniami. Liner Mimic Platinum ze strefą Touring Flex Zone oferuje najwyższy komfort i precyzyjne dopasowanie do kształtu stopy. Podeszwa GripWalk to oczywiście większy komfort chodzenia po śniegu. 

Podsumowując. Buty Atomic Hawx Ultra XTD 130 CT GW to kompleksowe rozwiązanie dla narciarzy z węższymi stopami

Buty Hawx Ultra XTD CT oraz Hawx Prime XTD CT są kompatybilne ze wszystkimi modelami wiązań GripWalk i MNC, z hybrydowymi wiązaniami skitourowymi (takimi jak Shift MNC 10 i 13) oraz wiązaniami skitourowymi typu TLT (np. Backland Tour).

zobacz także:

Facebook