Sklep i serwis rowerowy Kraków | Windsport

Całoroczny sklep i serwis rowerowy przy ul. Stoczniowców 9 w Krakowie to tętniące życiem miejsce. Każdy rowerzysta odnajdzie tu ogromny asortyment, dostosowany do pory roku, uzyska fachowych porad, skorzysta z wyspecjalizowanego serwisu rowerowego, ale przede wszystkim spotka ludzi z ogromną pasją do rowerów.

Napisz do nas

Wyrażanie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne w celu dalszego kontaktu.

12 + 7 =

Szczegóły kontaktu

Telefon

887-866-867

12 264-17-89

Adres

ul. Stoczniowców 9, 30-709 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 – 19:00

Wtorek

11:00 – 19:00

Środa

11:00 – 19:00

Czwartek

11:00 – 19:00

Piątek

11:00 – 19:00

Sobota

10:00 – 15:00

Niedziela

 nieczynne

Sklep i serwis rowerowy Windsport mieszczący się przy ulicy Stoczniowców 9 to niezbyt duży, ale bardzo solidnie wyposażony i prężnie działający punkt na rowerowej mapie Krakowa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości rowery wiodących na rynku marek – SCOTT i Cube, a wśród nich rowery miejskie, rowery trekkingowe, rowery turystyczne, rowery dziecięce, rowery szosowe i nowoczesne rowery elektryczne.  W naszym sklepie rowerowym znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne zarówno dla rowerowego turysty, jak i wyczynowego kolarza górskiego lub szosowego. Duży wybór odzieży rowerowej, kasków rowerowych, butów, akcesoriów, opon rowerwych, toreb rowerowych, fotelików rowerowych dla dzieci, pozwoli Państwu w pełni wyposażyć się i przygotować na każdą wyprawę rowerową. 

Nasz doświadczony serwis rowerowy świadczy wszystkie usługi szybko i solidnie. Żaden typ roweru nie jest dla nas tajemnicą. Nieustannie się szkolimy i poszerzamy nasze horyzonty. 

Atrakcyjna lokalizacja (przy skrzyżowaniu ulic Nowohuckiej i Saskiej przechodzącej w Stoczniowców) sprawia, że łatwo można do nas dotrzeć samochodem, komunikacją miejską i oczywiście rowerem.

Serdecznie zapraszamy do naszego całorocznego sklepu i serwisu rowerowego w Krakowie przy Stoczniowców 9!

Facebook