Sklep narciarski

Sprzęt narciarski nie ma przed nami żadnych tajemnic, a w kwestii jego doboru jesteśmy ekspertami, którzy sprostają wszystkim Twoim wymaganiom.

Czego możesz się spodziewać w naszym sklepie narciarskim?

Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb i umiejętności każdego narciarza. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z narciarstwem, czy jesteś już doświadczonym profesjonalistą. Spośród propozycji najlepszych światowych marek stworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany zestaw, który sprawi, że na stoku zawsze będziesz czuł się jak mistrz świata.

W naszym sklepie przy ulicy Zakopiańskiej 56A czekają na Ciebie narty, buty, kije, kurtki, kaski, odzież termiczna i wszystkie niezbędne dodatki. Tym, co jednak najbardziej nas wyróżnia na tle konkurencji, jest – jedna z najlepszych w Polsce – oferta bootfittingu.

Posiadamy nie tylko najlepszy i najbardziej zaawansowany sprzęt, umożliwiający m.in. skan stóp w technologii 360º, ale przede wszystkim wykwalifikowany personel, dla którego żadne wyzwanie nie jest zbyt trudne.

.

Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.