DODAJ ENERGII SWOJEJ JEŹDZIE NA NARTACH

System, który mieści się pod spodniami i staje się niewidoczny. To tajna broń miłośników narciarstwa.

DODAJ ENERGII SWOJEJ JEŹDZIE NA NARTACH

System, który mieści się pod spodniami i staje się niewidoczny. To tajna broń miłośników narciarstwa.

Odkryj wszystkie zalety narciarstwa rozszerzonego z egzoszkieletem Ski~Mojo
Przyjemność
Znacznie zmniejsza ból (kolan, bioder i pleców) bez uszczerbku dla przyjemności z użytkowania.
Wytrzymałość
Opóźnia zmęczenie mięśni, dzięki czemu możesz jeździć na nartach dłużej, każdego dnia.
Wydajność
Absorbuje wstrząsy i wibracje oraz zwiększa kontakt narty ze śniegiem, zapewniając lepszą kontrolę trajektorii.
Bezpieczeństwo
Dłuższe utrzymywanie rezerwy mięśniowej w nogach zmniejsza ryzyko upadków.

O Ski~Mojo

Ski~Mojo to coś więcej niż tylko orteza kolana dla kontuzjowanych narciarzy. To orteza nowej generacji (a dokładniej egzoszkielet), która może być używana przez wszystkich narciarzy, zwiększając dziesięciokrotnie wydajność i przyjemność z jazdy.

Dodatkowa wytrzymałość i moc, którą zapewnia, opóźnia zmęczenie tak bardzo, że można jeździć na nartach w 100% sportowo i przyjemnie dzień po dniu, z jeszcze większą wydajnością. Ponadto wszelkie bóle stawów (kolan, bioder lub pleców) lub bóle mięśni są znacznie zmniejszone lub znikają.

Dzięki Ski~Mojo trajektorie jazdy stają się jeszcze bardziej precyzyjne dzięki zwiększonemu odbiciu nart. Ten egzoszkielet sprawi, że trudno będzie za Tobą nadążyć!

Ski~Mojo sprawia, że jeździsz lepiej i dłużej. Właśnie dlatego ponad 92% osób, które wypróbowały Ski~Mojo, stwierdziło, że są “pod wrażeniem i entuzjastycznie nastawione”.

Jak działa Ski~Mojo

Ski~Mojo to mechanizm oparty na bardzo mocnej, regulowanej sprężynie, która zmniejsza ciężar odczuwany przez nogi o 1/3. Ściskając sprężyny podczas fazy zgięcia, przywraca energię i dziesięciokrotnie zwiększa siłę mięśni podczas wyprostu.

Efekt amortyzacji sprężyn redukuje wstrząsy i wibracje, zmniejszając nacisk na kolana i odciążając biodra i plecy.

Zginanie kolan wymaga niezauważalnego dodatkowego wydatku energii. Ta dodatkowa praca ścięgien podkolanowych, w połączeniu ze zmniejszonym skurczem mięśnia czworogłowego, ma tendencję do ochrony więzadeł krzyżowych.

Produkcja kwasu mlekowego, który czyni mięśnie nieefektywnymi, będzie opóźniona i ograniczona. Zmniejsza to ryzyko wypadków związanych ze zmęczeniem i bolesnością mięśni.

POPRAW WYDAJNOŚĆ JAZDY NA NARTACH

Pomnóż swój czas jazdy na nartach przez 4! Kto nie marzył o tym, by poprawić swoje osiągi i jeździć na nartach dłużej z większą intensywnością?

Nawet jeśli jesteś w doskonałej kondycji fizycznej i odpowiednio wytrenowany, przyjemność ze ślizgania się jest nienasycona i rośnie wraz z intensywnością. Tak długo, jak nachylenia są znaczne, mięśnie czworogłowe w końcu się rozgrzeją i będziesz musiał zrobić sobie przerwę, aby poziom kwasu mlekowego spadł. Robienie przerw, gdy chcesz, na przykład w celu podziwiania krajobrazów, jest zawsze pozytywne, ale przerwa wymuszona zmęczeniem łamie rytm.

Biorąc na siebie około 1/3 masy ciała, Ski~Mojo pozwala mięśniom czworogłowym pracować mniej nad mocą, a bardziej nad wytrzymałością.

ZMNIEJSZ BÓL MIĘŚNI W TRAKCIE JAZDY NA NARTACH

Gdy tylko będziesz gotowy do jazdy na nartach, wystarczy nacisnąć przyciski aktywacyjne, aby uruchomić Ski~Mojo dzięki dwóm mocnym sprężynom.

Moc tych sprężyn można bardzo łatwo regulować, a jeśli postępuje się zgodnie z instrukcjami regulacji opisanymi w instrukcji obsługi, około 1/3 masy ciała jest przejmowana przez system i przenoszona bezpośrednio z miednicy na buty.

Bez wątpienia zauważyłeś, że gdy jesteś w ruchu i wykonujesz serię zakrętów, twoje odczucie ciężaru jest zwielokrotnione przez współczynnik, który zależy od prędkości i promienia skrętu. Podczas gdy konwencjonalna orteza zapewnia jedynie boczne wsparcie dla kolana, to właśnie zmniejszenie nacisku pionowego mechanicznie prowadzi do znacznego zmniejszenia bólu kolana, a nawet, w przypadku niektórych osób, do całkowitego zaniku takiego bólu.

Technologia Ski~Mojo

Ski~Mojo to urządzenie oparte na technologii wykorzystującej siłę sprężyny. Energia kinetyczna zmagazynowana podczas zgięcia kolana jest uwalniana podczas wyprostu poprzez dekompresję sprężyny. Aby zachować elastyczność i płynność, zalecamy dostosowanie mocy sprężyny zgodnie z instrukcją obsługi, tak aby Ski~Mojo wspierał około 1/3 masy ciała. Wspomaganie bardzo łatwo dopasować do konkretnych potrzeb. System przegubowy jest połączony ze skorupą buta i wygodną uprzężą pod spodem. Konstrukcja jest wkładana do neoprenowego rękawa, aby utrzymać ją na miejscu. Neopren nie powinien być zbyt ciasny, ponieważ jego głównym celem nie jest boczne wsparcie kolana. Dostosowuje się do budowy Twojego ciała (obwód bioder, długość kości piszczelowej i udowej). Cały system jest bardzo wygodny i szybko zapomnisz, że go noisz.

KONTAKT

Sklep rowerowy | Sklep narciarski | Serwis narciarski | Bootfitting - dopasowanie butów narciarskich | 
Sklep rowerowy | Serwis rowerowy | Bike fitting
Facebook