sklep narciarski  narty 21/22  narty atomic   REDSTER X9S REVO S + X 12 GW

REDSTER X9S REVO S + X 12 GW

 

Narty Atomic Redster X9S Revo S wykorzystują znaną i doskonale sprawdzoną technologię World Cup. Stanowią doskonałą bazę dla narciarzy, którzy chcą cieszyć się szybkością i wszechstronnością technologii Multi Radius Sidecut – umożliwiającej  narciarzom wykonywanie szybkich carvingów o małym promieniu lub rozciąganie go do szybkich skrętów o dużym promieniu. Zastosowanie Revoshock w nowych nartach Redster X9S Revo S przekłada się na zwinną i przewidywalną jazdę, dzięki czemu jazda po oblodzonym sztruksie wcześnie rano jest absolutną przyjemnością na tych nartach. 

Dwuwarstwowy laminat Ultra Titanium, użyty w nartach Redster X9S Revo S zwiększa ich ogólną wytrzymałość i elastyczność skrętną. Konstrukcja Ultrawall zapewnia narciarzom moc i przyczepność na krawędziach dzięki pełnej ściance bocznej i trwałości wykończenia CAPi. Ultra Power Woodcore, wywodząca się z platform wyścigowych Atomic FIS zapewnia profesjonalną wytrzymałość, ułatwia utrzymanie prędkości, co najważniejsze, oferuje zabawę na najwyższym poziomie od otwarcia do zamknięcia stoku.

Wiązania narciarskie Atomic X 12 GW

Wiązania narciarskie Atomic X 12 GW to propozycja idealna dla osób oczekujących wyścigowych osiągów, ale i kompatybilności zarówno z butami o normie alpejskiej, jak i butami GripWalk. X 12 GW wyposażono w Full Flex, utrzymujący naturalną linię zgięcia narty pod wiązaniem. Zapewnia on jednocześnie stałą wartości uwalniania mocy podczas skrętu. 

Cena: 4399 zł

zobacz także:

Facebook