sklep narciarski  narty 21/22  narty salomon  Salomon S/FORCE BOLD

Salomon S/FORCE BOLD + Z 12 GW

Salomon S/FORCE Bold to narty stworzone dla osób uwielbiających dynamiczną jazdę po przygotowanych trasach. Dzięki kilku dodatkowym centymetrom szerokości pod stopą znacznie ułatwiają wykonywanie dynamicznych skrętów w każdych warunkach. Narty S/FORCE Bold to fenomenalne połączenie innowacyjnej konstrukcji i nowoczesnych technologii, które sprawi, że wszyscy na stoku pozazdroszczą Ci umiejętności.

Trzymanie krawędzi

Zastosowana tu płyta Edge Amplifier pozwala na przenoszenie 100% energii na krawędź, gwarantując doskonałe trzymanie.

Pochłanianie nierówności terenu

Dziób Crossover oferuje fenomenalne pochłanianie drgań i zapewnia doskonały kontakt nart ze śniegiem. Pozwala to na rewelacyjne radzenie sobie w każdym terenie i w najróżniejszych warunkach śniegowych.

Moc

Ścianki boczne nart S/FORCE Bold wykonano w całości z materiału ABS. Zastosowano w nich dwie warstwy titanalu ułatwiającego maksymalne przenoszenie  energii na krawędzie. Pomoże Ci to w lepszym radzeniu sobie na zakrętach, bez względu na warunki. Konstrukcja wykonana z pełnego rdzenia drewnianego maksymalnie zwiększa dynamikę i stabilność oraz kontakt nart ze śniegiem, doskonale tłumiąc drgania.

Wiązania X12

Wiązania Salomon X12 to wyścigowy model, który z łatwością można dopasować i to bez konieczności używania narzędzi. W efekcie czyni je to najlepszymi wiązaniami modelowymi w historii.

Niższa płytka podstawy w tylnej części pozwala na jeszcze lepsze przenoszenie energii. Metalowe elementy, wbudowane w tylną i przednią część ograniczają ryzyko występowania odkształceń materiału, zapewniając jednocześnie optymalne przenoszenie energii, zwłaszcza podczas szybszej jazdy.

Cena: 3799 zł

zobacz także:

Facebook