S/FORCE Ti.80

Narty Salomon S/FORCE Ti.80 zostały stworzone dla narciarzy nie bojących się podążać własną ścieżką, niezależnie od warunków. Oferują idealną szerokość pod butem, dzięki czemu doskonale poradzisz sobie z każdym zakrętem. Oprócz najnowocześniejszych technologii marki Salomon narty S/FORCE Ti.80 charakteryzuje unikalny dizajn, który pozwoli Ci wyróżnić się na stoku. 

Trzymanie krawędzi

Zastosowana tu płyta Edge Amplifier pozwala na przenoszenie 100% energii na krawędź, co przekłada się na fenomenalne trzymanie krawędzi.

Pochłanianie nierówności

Narty S/FORCE Ti.80 wyposażone zostały w dziób Crossover charakteryzujący się niesamowitą skutecznością pochłaniania drgań. Zapewnia on takżę bezkompromisowy kontakt nart ze śniegiem, co przekłada się na łatwość panowania nad nartami w każdym terenie i bez względu na warunki śniegowe.

Moc

Ścianki boczne nart wykonano w całości z materiału ABS. Zastosowano także dwie warstwy titanalu, pozwalające przenosić maksymalną energię na krawędzie. Pozwolą Ci one radzić sobie na każdym zakręcie, w każdych warunkach.

Konstrukcja wykonana z pełnego drewnianego rdzenia maksymalnie zwiększa dynamikę i stabilność oraz poprawia kontakt nart ze śniegiem, tłumiąc jednocześnie drgania.

Cena: 3249 zł

zobacz także:

Facebook