Sram

Ponad 30 lat temu firma SRAM, wchodząc na rynek rowerowy, zaczynała od produkcji manetek obrotowych Grip Shift i kierownic CAT-1 do rowerów szosowych. Dziś jest drugą co do wielkości marką świata w segmencie części rowerowych. W 2007 roku firma wprowadziła na rynek innowacyjny osprzęt szosowy z klamkomanetkami o alternatywnym sposobie działania w stosunku do innych dostępnych na rynku (technologia Double Tap), polegającym na jednokierunkowym ruchu dźwigni przerzutki.

Oferta producenta obejmuje obecnie niemal kompletny i zestawy części do rowerów górskich we wszystkich kategoriach cenowych oraz niektóre elementy rowerów szosowych i miejskich.

KONTAKT

Sklep narciarski | Serwis narciarski | Bootfitting - dopasowanie butów narciarskich
Sklep rowerowy | Serwis rowerowy | Bike fitting
Facebook

Bądźmy w kontakcie

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

697 907 875
12 263 86 85

zakopianska@windsport.pl

Napisz wiadomość!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WINDSPORT ANDRZEJ ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.