Jaki smar do łańcucha rowerowego?

Smar do łańcucha Muc-Off Dry Lube i Muc-Off Wet Lube

Muc-Off Dry Lube i Muc-Off Wet Lube. 2 smary, które zapewnią Twojemu rowerowi idealną ochronę napędu w każdych warunkach atmosferycznych.

Muc-Off Dry Lube

muc-off dry lube sklep rowerowy kraków

Uniwersalny smar Muc-Off Dry Lube gwarantuje perfekcyjną ochronę łańcucha, przerzutek, linek i wszystkich ruchomych elementów roweru podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Smar ma doskonałe właściwości penetrujące, a dzięki zaawansowanej formule zapewnia najlepszą ochronę przed rdzą, tworząc na powierzchni specjalną powłokę. Dzięki zastosowaniu technologii P.T.F.E (polimeru teflonowego) smar Muc-Off Dry cechuje się niezwykle niskim współczynnikiem tarcia, gwarantując płynną i cichą zmianę przełożeń przez bardzo długi czas. Smar ulega biodegradacji – jest bezpieczny dla środowiska.

Muc-Off Wet Lube

muc-off wet lub sklep rowerowy kraków

Muc-Off Wet Lube to smar do łańcucha, przerzutek, linek i wszystkich ruchomych połączeń w rowerze stworzony z myślą o trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy błoto. Nowoczesna formuła wykorzystana przy produkcji smaru Muc-Off Wet Lube pozwoliła na wykorzystanie wyłącznie naturalnych surowców, zapewniając doskonałe działanie elementów i najlepszą ochronę napędu podczas długotrwałego użytkowania w deszczu, śniegu i błocie. Naniesiony na łańcuch smar Muc-Off Wet Lube tworzy specjalną powłokę odporną na działanie wody i zapobiega powstawaniu rdzy, zapewniając przy tym płynną zmianę biegów i doskonałe funkcjonowanie całego napędu przez długi czas.

Bez względu na to, z jak trudnymi warunkami pogodowymi będziesz mierzyć się w czasie jazdy na rowerze smar Wet Lube zapewni maksymalną ochronę i wydajność.

Smar Muc-Off Wet Lube znalazł szerokie zastosowanie w kolarstwie górskim oraz szosowym. Zaufali mu najwięksi producenci rowerów i czołowe drużyny kolarskiego świata. Zapewnij swojemu rowerowi profesjonalną ochronę w każdych warunkach!

KONTAKT

Sklep rowerowy | Sklep narciarski | Serwis narciarski | Bootfitting - dopasowanie butów narciarskich | 
Sklep rowerowy | Serwis rowerowy | Bike fitting
Facebook